19 Mart 2013

Denizbank Sözleşemeye Rağmen 2 Ayda 150 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Sevgili Denizbank 2010 sonunda Fortisbank ile yapılan karşılıklı personel kredi kamp. Sayesinde kredi çektim, sözleşme maddeleri gereğince bankalar karşılıklı olarak personellerden ''hiç bir masraf ve ücret'' almayacaktı. Yıl dönümünde 90 tl civarında masraf yansıtıp sistem hatanız olduğunu kabul ettiniz iptal ettiniz. Şimdi yeniden dur durak bilmeden 2 ayda 150 tl hesap işletim ücreti çektiniz.

Be arkadaş sözleşmeyle sabit olan bir anlaşma karşılığı müşterini nasıl mağdur edersin? yoksa bankayı Ruslar aldı da algı zihin kültürünüzde mi yok oldu. Şirketimde 125 kişiye nasıl mağdur edildiğimi anlatacağım izin tarafınızdan ve yarın kredimi hesabımı Keyap şubesi S*** hanımla görüşüp kapatacağım.

Arif 46 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Arif A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön