06 Ağustos 2015

Denizbank SMS İptali Ücretsiz Değil.

4 Ağustos tarihinde cep telefonuma Denizbank tarafından SMS gönderildi. SMS iptali için 3280'e iptal SMS yazmanız yeterli deniliyordu. Fakat ücretsiz olması gereken SMS iptalinden ücret kesildi. Sonrasında hizmet sağlayıcım Avea ile görüşüp neden SMS ücreti kesildiğini sordum; Cevap şaşırttı beni çünkü: Ücret kesilmesi tamamen firmaların inisiyatifindeymiş. Ben bu işlemin ücretsiz olması gerektiğini biliyor Denizbank ve Avea firmalarını kurallara uymasını tavsiye ediyorum.

Erol 262 Okunma

Cevaplar

  • Erol 08 Ağustos 2015

    Sayın Denizbank yetkilisi e mail adresime göndermiş olduğunuz iletide Avea firmasını sorumlu tutmuşsunuz. Fakat Avea yetkiliside aynı şeyi sizin için söyledi ve çözüm odaklı yaklaştı, onlara teşekkür ettim. Birde SMS iptalim için değerlendirmeye alındı dediniz; İptal etmek zorundasınız.

  • Denizbank Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Erol C. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön