11 Eylül 2013

Denizbank Sim Kart Değişikliği!

27.08.2013 tarihinde sim kartımı değiştirdim. Diğer bankaları aradım ve sim kart tanımlandı. Denizbank'ı da iki kez aradım. Çıkan görevli bekleyin. 10-15 günde kendi kendine çözülecektir dedi. Hangi devirde yaşıyoruz kardeşim dedim ve bu tarih oldu hala sorun çözümlenmiş değil. Bu kadar zor mu bu sorunu çözmek. Cep telefonuma şifre gelmiyor.

Bahattin 100 Okunma

Cevaplar

  • Bahattin 14 Eylül 2013

    beni şubeye çağırdılar şubede işlem yapıldı. 15 dakika sonra işlem yapılabilir denildi. 2 saat sonra 4440801 aradım. Fakat şube ile 4440801 arasında 48 saat fark var. hala internet bankacılığını kullamıyorum. Şubeye davet etmelerinin sebebi sizin hiçbir belgeniz yok beyefendi..... şu kredi kartı sözleşmesinide imzalayın. citibanktan geçtiğiniz için belgeleriniz eksik. Ben Citibankta kart aidatı ödemiyordum dedim. Şimdi daha belli bir şey yok dediler. Ödeyip ödemeyeceğiniz hakkında. Bonus Özelliği olmasaydı tercih etmezdim.

  • Denizbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Bahattin Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön