10 Mart 2014

Denizbank Şikayetime Cevap Vermiyor.

Bu konuda ikinci kez yazıyorum ama hala bir dönüş olmadı.Kayseri Sanayi Şubesinde çalışan Müşteri temsilcisi K*** A*** denilen kişi,annemi,babamı çeşitli vaatlerle yniltip emekli maaşlarını Denizbank'a taşımaya çalıştı,bankaya geçişten sonra yüzümüze bakmamış,ilgilenmemiştir.

3 gün sonra hesaplarına geçeceği söylenen 450'şer tl'lık parada 2 ay geçmesine rağmen hala hesaplarına yatmamıştır. Bankadan başlı başına şikayetçiyiz. İletişim kurulması için babamın numarası 554 69***38, annemin 554 75*** 25. Bu işin bir an önce çözülmesini hatta bankadan bir özür beklemekteyiz,emekliler böylesine yanıltılmamalı. K*** A** den şikayetçiyiz.

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet Rasim Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön