20 Eylül 2014

Denizbank Sigorta Poliçesinin Yanlış Kullanılması Ve Mağduriyet!

Babamın vefatından dolayı Denizbank'a olan kredi borcunun MetLife Sigorta şirketi tarafından Bartın şubesine ödendiği bilgisini aldım. Fakat bu ödemenin krediyi kapatmak için ödenmesine rağmen banka yetkililerinin bu ücreti kredi kartlarını kapatmak için kullandıklarını öğrendim.

Kart borçları ile biz mükellefler sorumluyuz kredinin kapatılması ile de sigorta şirketi sorumludur. Kredi kapandıktan sonra geriye kalan poliçe kalanının mükelleflere ödenmesi gerekiyor fakat banka yetkilileri bunu anlamamakta direniyor eksik kalan kredi tutarını bizden talep ediyorlar ve telefonlar yüzümüze kapanıyor. Yapılan bu yanlış işlemin düzeltimesini tarafıma telefonla ulaşılmasını rica ederim.

Emin 340 Okunma

Cevaplar

  • Emin 29 Eylül 2014

    her hangi bir çözüm sağlanabilmiş değil ve tarafıma olumlu hiç bi dönüş yapılmamıştır

  • Denizbank Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Emin K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön