20 Ocak 2014

Denizbank Sigorta İadesinden Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Babamın sağlığında Denizbank'tan çektiği krediye ait tutar, vefatı sonucu hayat sigortası şirketince bana ve anneme ödenecekti . Bu sebeple başvurduğumuz viaport şubesi, kendi şubelerinde bir hesap açmamız gerektiğini ödemenin açılan hesaba yapılacağını söyledi. Bunun üzerine annem ve ben hesabı açtık.

Sigorta şirketinden paranın bu hesaba yatırılması ile Denizbank' ta açık olan ve hiç kullanmadığım diğer hesaplarıma ait hesap işletim ücretleri anında çekildi. Vefat sebebi ile sigorta şirketinden aldığım paranın kuruşuna dokunmadan Denizbank'a resmen bağış yaptım. Zorla açtırılan hesap sonucu oluşan durumun acil bir şekilde çözümlenmesini ve paranın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Kubilay 68 Okunma

Cevaplar

 • Kubilay 25 Şubat 2014

  Üçüncü kez yazıyorum, üstünden 35 gün geçti tek bir kişi beni aramadı! Müşteri Memnuniyeti Bölümü'nden standart bir mail daha kesinlikle istemiyorum yarın aranmak istiyorum! Sanırım bu şekilde pes edeceğimi düşünüyorlar ama etmeyeceğim!

 • Denizbank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimiz Sn U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

 • Kubilay 27 Ocak 2014

  Hala bir dönüş bekliyorum kendilerinden, buraya standart bir cevap yazıldı ama hiç kimse bana dönüş sağlamadı.

 • Denizbank Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimiz Sn Kubilay U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön