Okan A. Teşekkür Mesajı

DenizBank'ın söz konusu şikayetimle ilgili kısa sürede bana dönüp bilgilendirme ve işlemlerimi sonuçlandırmasından dolayı teşekkür ederim

Denizbank Sigorta İadesi!

Okan A. |

Denizbank'tan çekmiş olduğum 12 ay vadeli ihtiyaç kredisinin 3. taksidinden sonra toplu olarak erken kapattım. Banka görevlisi hesabı kapatma talebim olup olmadığını sordu. Aynı görevli bana erken kapattığım için sigorta bedelini alabileceğimi bir tüketici olarak alma hakkım olduğu halde bunu söylemeyerek beni ve benim gibi bir türlü insanı mağdur etme yoluna gitmektedirler.

Sigorta paramı sözlü iade istediğim halde dilekçeyle 1 ay sonra verilebileceği söylendi. Söz konusu erken kapanan hayat sigortası ücretimin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan A.
  05 Mayıs
  14:02

  DenizBank'ın söz konusu şikayetimle ilgili kısa sürede bana dönüp bilgilendirme ve işlemlerimi sonuçlandırmasından dolayı teşekkür ederim

 • 05 Mayıs
  09:22

  Müşterimiz Sn Okan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801