Denizbank Saygısızlık....

Serif O. |

07.03.2016 tarihinde Denizbank Çekmeköy şubesindeki bireysel bankacılık bölümünde oturan Hanımefendi'nin karşısına oturup KMH hesabımı kapatmak istediğimi söylediğim.
Hanımefendi'nin ilk yaptığı şey "Niye? " Sorusunu yöneltmek. Hiç kimse kusura bakmasın, istediğim gibi hesap kapatma özgürlüğüne sahip olduğumu düşünüyorum. Ben sakin bir insanım
Hanımefendi'ye asla kötü bir cümle kurmadan 7 yıl maaş müşterinizdim iş değişikliği için bırakmak durumunda olduğumu belirttim. Lütfen kendisinin bu konuda ciddi anlamda uyarılmasını rica ediyorum. Çünkü kendisine muhtaç olduğumu düşünürcesine davranışları vardı.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serif O.
  28 Mayıs
  09:57

  Merhaba,
  anladığım kadarı ile değişen hiçbir şey olmamış;

  26.05.2016 tarihinde annemin emeklilik işlemleri hesabını açmak için Çekmeköy Şubenize gittik. Bireysel bankacılıktan bir Beyefendinin yanına gittik işlemleri yaparken aynen şu cümleyi kurdum: "rica ediyorum maaş hesabı dışında hiçbir şey açmayın"

  Aldığım cevap "tamam Beyefendi" sonra Beyefendi bizim işlemlerimizi benim ilk şikayette bahsi geçen Hanımefendiye yönlendirdi. Kendisinden de aynı ricada bulundum "tamam siz hiç merak etmeyin" cevabını aldım.

  Ve fon satışı, KMH hesabı ve kredi kartı tanımlanmış
  bu hiç etik değil. Annemin bir tane emekli maaşı var amacınız nedir?

  Şubenize geleceğiz. Gerekirse hesabı kapatacağız

 • Serif O.
  11 Nisan
  09:57

  Merhaba,

  gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir dediniz fakat herhangi bir geri dönüş yok.

  Bilginize,

  iyi çalışmalar.

 • 07 Mart
  13:11

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801