17 Şubat 2015

Denizbank Sayesinde Kredi Kayıt Bürosunda Sicilim Bozulmuş...

Denizbank'tan faizsiz 1000 lira 12 ay vadeli kredisi kullandım. Ödemelerinde yaşanan düzensizlik nedeniyle Hukuk biriminden muhatap olduğum kişi "ödemelerimi geç yaptığım için kalan miktarı 4 taksitte günlerini geçirmeden ödemem gerektiğini, ödediğim takdirde sorduğum soruya karşılık olarak bankalarda ki sicilimin olumsuz yönde etkilenmeyeceğimi şahsıma bildirdi.

Bunun üzerine ödemelerimi (200*4=800) zamanın da tamamladım. Aynı zamanda Denizbank'tan kredi kartı kullanmaktayım. Tüm ödemelerimi yapmama rağmen kredi kartım blokeli görünüyor.
Şu an itibariyle bu yaşananlar yüzünden kredi sicilim Denizbank sayesinde bozuldu. İhtiyaç kredisi kullanamıyorum!
Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Yasin 389 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Yasin G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön