29 Haziran 2015

Denizbank Reklamlarından Bıktık!

Denizbank'ın sitesine girdiğimizde zorla ekrana pop-up reklamı çıkıyor. (1.Reklam)
Daha sonra internet bankacılığına şifre ile girildiğinde, bu seferde bankacılıkla ilgisi alakası olmayan zorla ekrana pop-up reklamı çıkıyor. "İlgilenmiyorum" tıklandığında çıkıyor. Ayrıca reklam-kampanya bilgilerinde hiçbiri seçilmesine rağmen zorla reklam pop-up geliyor. İnsanların niye vakitlerini çalışıyorsun? Acilen bu rahatsız uygulamanızı kaldırın Lütfen.

Çağrı 192 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı21 Temmuz 2015

    Hizmet kalitesinin yerlerde olduğu bir banka. Ürünlerimizi teker teker kapatıyoruz.

  • Çağrı29 Haziran 2015

    Denizbank, maaşını Denizbank'a taşıyan müşteriler için KMH açtı. Ürün kullandırlmaya gelince internet bankacılığında ve telefondan her türlü ürün satan ve kullandıran Denizbank, istemiyerek açılan KMH'ı kapatmak istediğimizde telefondan ya da internet bankacılığından kapatmıyor. Zorla çapraz satış ve ürün kullandırımı yapılıyor. KMH'ların hemen kaptılması rica ederim.

  • Denizbank Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Çağrı İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön