Denizbank Reklam Tanıtım!

Hakan G. |

Dün Denizbank'tan SMS geldi reklam tanıtım SMS'lerini almak istemiyorsanız bilgi iptal yazıp 3280'e gönderin diye. Bende gönderdim. SMS iptal oldu ama 0.65 TL kestiler hattımdan. Benim Denizbank'la hiçbir alakam yok hesabımda olmadı daha önce. SMS'le taciz ediyorlar tacizden kurtulmak için para alıyorlar. Müşteri hizmetlerini aradım safa yatıyorlar. Bunlara dur diyebilecek kimse yok mu. Mesele 65 kuruş değil. İnsanı saf yerine koyuyorlar. Hiçbir alakam olmadığı halde. İnsanın sinirleri zıplıyor.

Etiketler :

Reklam SMS

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan G.
  29 Aralık
  17:25

  Ben Denizbank müşterisi değilim. Tamam diyelim ki operatör kesiyor ücreti ama en başından müşteri olmadığım halde bana neden tanıtım mesajı gönderiliyor ve SMS iptali için SMS atmaya sürükleniyorum. Önce müşteri ve 444 0 801 bunlar fasa fiso. Hep aynı hikaye kimseye derdini anlatamıyosun. 65 kuruşum iade edilsin ve de böyle zorbalıklar tekrar etmesin.

 • 29 Aralık
  14:43

  Müşterimiz Sn Hakan G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801