08 Mayıs 2013

Denizbank Pos Sorunu!

İşletme sahibiyim. Daha önce değişik banka poslarını kullanırken Denizbanktan gelip pos kullanmamı kullanırsam kredi ve işletme kredi kartı gibi taahhütlerde bulundular bende inanıp 8 ay iyi işlem hacmi ile pos kullandım interaktif hesabı kullandım en çok kullandığım 2 postan bir pos oldu ama ben 8 ay dolunca gidip başvuru için işlem yaptım 2 ay beni salladılar.

Sonra benim ısrarımla eksik evrak olduğunu bildirdiler tamamladım ve 1 ay haber bekledim ve sonra ısrarla gidip sordum beklemede dediler 3 aydır sallıyorlar ve tam bir üç kağıta geldim 2 bankanın vadine inandım.

Muhammed 120 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 15 Ekim 2014

    08 Mayıs 2013 ne kadar zaman geçmiş ilgilendikleri belli....

  • Denizbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Muhammed Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön