29 Ağustos 2013

Denizbank Personelinin Hatası!

4 gün evvel Tuzla İstanbul Denizbank şubesine dilekçe verdim . Konu şu idi :kablosuz seyyar olan pos cihazımın kablolu ile değiştirilmesi talebi . Ancak banka müdür vekili olduğunu söyleyen bayan ertesi gün pos değişimi yapılmadan , pos hesabımı kapattırmış . 2 gün oldu kablolu pos gelmedi ve elimdeki eski seyyar pos cihazını kullanamıyorum .

Maddi ve manevi zarar içerisindeyim. Onlarca şube müdürlüğünü merkezini aramama rağmen, bir muhattap bulamadım. Banka müdürü ve vekilinin yanına iş yerimi kapatarak gitmek zorunda kaldım ve bana laubalice bir yanlışlık olmuş v. s. bana pos kesintisinde indirim yapmayı önerdiler. Bu hatanın sorumlusu olarak banka genel merkezini görüyorum . En acısıda muhatap bulamamam.

Serkan 142 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 02 Eylül 2013

    ne bir muhatap ne bir özür ne bir ilgi bulamadfım denizbank hesabımı kapattım

  • Denizbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Serkan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön