23 Ekim 2015

Denizbank Personelinin Davranışı!

Sorunlu bir kredi ödememiz vardı ve bunun geri ödemesini konuşmak için 19 Ekim 2015 tarihinde Kayseri Denizbank Avukatı *** D*** G. bürosuna gittim. Büroda Denizbank Bölge Müdürü de olduğundandı sanırım, o gün bana normal bir şekilde davrandı avukat hanım. Fakat 21 Ekim 2015'te aradığında son derece vicdansız ve kabaydı. Ardından 22 Ekim 2015'te aradım, o kadar zalim cümleler kullandı ki bir insandan ziyade robot gibiydi. Söyleyeceklerini söyledi ve "iyi günler" deyip yüzüme kapattı telefonu. Bir banka nasıl olur da böyle bir avukatla çalışıp ismini lekeler anlayamıyorum.

Nazan 257 Okunma

Cevaplar

  • Nazan24 Ekim 2015

    Merhabalar Kredi ödememizi görüşmek için Denizbank'ın Kayseri'deki avukatı Ayşe Filiz Daylak Gülsoy'un bürosuna gittim,19 Ekim 2015'te. Bu hanımefendi, aba altından sopa göstererek bankanın alacağını tahsil edeceğini aksi takdirde arabamıza yakalama emri çıkarttırıp faiziyle her şeyi tahsil edeceğini vs. Söylüyor. Tabi bunlarıda kanuna uyarak yapacakmış. Benim anlamadığım bu denli kanunlardan bahseden ve kanunları uygulamak için çalıştığını iddia eden bu avukat, nasıl oluyor da kanunları çiğneyerek umarsızca bürosunda sigara içebiliyor (?) hem de bize rağmen. 15 dakika oturdum, boğazım ağrıdı. Böyle bir avukatla çalışan bir banka düşünemiyorum.

  • Denizbank Temsilcisi23 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Nazan B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön