14 Şubat 2014

Denizbank Personeli Durduk Yere Bizi Bekletti!

11.02.2014 saat 16:40 sularında Trabzon Merkez Denizbank şubesine babamla beraber gittik. Kredi işlerin de Ö. hanıma sıra aldık. Sıra bize geldiğinde Ö. hanım haber vermeden alçak dağları o yaratmışcasına bir forsla masadan ayrıldı. Tam tamına 25 dakika masada bizi ve diğer müşterileri bekletti.

Diğer görevlilere sorduğumda onların bile haberi olmadığını öğrendik. Bu kadar birbirinden haberi olmayan bir banka ilk defa gördüm. Babam emeklidir ve maaşını Denizbank'tan almasını ben önerdim ama hata yapmışız. Bu konunun emekliler derneğinde paylaşılacağından hiç kuşkunuz olmasın.Bu arada 25 dk geçmesine rağmen hala gelmemişti.

Ömer 273 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Ömer O. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön