07 Mayıs 2013

Denizbank Personel İstenilenin Dışında İşlem Yapıyor!

Denizbank ınternet bankacılığından eft havale vs gibi işlemler yapıyordum. Daha sonra nedense yetkilerime kısıtlanmış. Bunu halletmek için Bahçelievler şubesinde bireysel bankacılıkla görüştüm bana bir kağıt imzalattı ve sorunun çözüldüğünü söyledi. Tekrardan ınternet bankacılığı kullanarak eft yapıp yapamayacağımı sordum.

Beş dakika sonra yapabileceğimi söyledi. Güvenip eft yapmaya çalıştım olmadı. Şikayet ettim banka ilgilendi ama eft yetkisi için imza alınmadığını tekrar gitmem gerektiğini söylediler. İstediğim işlem dışında başka bir işlem yapan personelin cezalandırılmasını istiyorum. Ama personel yerine beni cezalandırıp tekrar git diyorlar. Personel hatasını müşteriye ödetiyorlar.

Arzu 56 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Arzu K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön