26 Mart 2013

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı!

Kredi kartımı iptal talebi ile bankaya başvurdum ve gerekli ücretin önemli bir bölümünü ödeyip kartımı kullanıma kapttırdım.Aradan birkaç gün geçtikten sonra ödediğim kredinin kredi mevduat hesabı borcu diye birşey geldi. Halbuki onu da aynı tarihlerde sıfırlamıştım.

Telefon edip bilgi almaya çalıştığımda verdiğim otomatik ödeme talimatı gereği kredi kartı borcumu kredili mevduat hesabımdan çekmişler.Fakat ben böyle bir talimat vermedim.Zaten kendileri de cevap veremiyorlar ne zaman böyle bir talimat verdiğim sorusuna.Bu yüzden günlük faiz ödemek zorunda kalıyorum.Bu banka ile sürekli sorun yaşıyorum.

İskender 213 Okunma

Cevaplar

  • İskender16 Nisan 2013

    Şikayetim ile ilgili bir şube personeli telefon etti.Açıkçası sadece özür dilenmesini bekliyordum ancak ben şunu söylemedim mi bunu belirtmedim mi tarzında açıklamalar yapıldı yalnızca.Oysa ki ortada yerine gtirilmesi gereken bir işin yerine getirilmemesi ve de benim müşteri olarak mağdur ve "enayi" yerine koyulduğumu hissetmem söz konusuydu.Zamanında sorunum ile ilgilenilmediği gibi şikayetim ile de ilgilenilmediğini gördüm.

  • Denizbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimiz Sn İskende Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön