16 Mart 2013

Denizbank Olmayan Paraya İşletim Ücreti Aldılar!

Denizbank'ta daha evvel Deniz hesap adında bir hesabım vardı daha sonra hesabımdaki bütün parayı çektim ve hesabımı kapattığımı oradakilere bildirdim. Aradan 8 ay sonra yine para yatırmaya gittim fakat parayı yatırdıktan bir gün sonra hesabın farklı bir hesap türüne geçirildiğini öğrendiğimde yanlışlığı değiştirmek istedim fakat birde baktım benden 80 tl hesap işletim ücreti kesmişler bende bankada param olmadığını neye dair bu parayı kestiklerini sorduğumda daha evvel olan hesabın kapatılmadığını ve onun işlem bedeli olduğunu beyan ettiler.

Peki kardeşim bankada olmayan paraya nasıl bir işlem yaptın veya bana nasıl para kazandırdın veya menfaatime bir şey yaptın ki benden bu parayı kestin.

Sinan 26 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Sinan B tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön