Bahadır P. Teşekkür Mesajı

www.sikayetvar.com sitesine problemin çözümünde aracı olduğu için teşekkür ederim.

Denizbank Olmayan Kredi Kartının Aidatı!

Bahadır P. |

Denizbank göndermediği ve haliyle benim de hiçbir zaman kullanmadığım kredi kartı için 92 TL kart aidat ücreti istemekte. Kredi kartı talebinde bulunmadım, kart bana gelmedi, ben harcama yapmadım fakat benim mail adresime adıma düzenlemiş ekstre geliyor. Kart hiçbir şekilde kullanılmamış, yani çalıntı da değil, sadece bankadan kullandığım 250 TL kredinin ödemesi karta yansıtılmış.

O kredinin geri ödemesini de şubenin veznesinden yapmaktayım. Kartın bana teslim edildiğine dair hiçbir belgeleri de yok. Bankanın bana geri dönüşü matbu bir e-mail. Konuyu başka mecralara taşımaya ve çözülmezse dava açmaya kararlıyım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Kart Habersiz Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadır P.
  12 Haziran
  12:50

  www.sikayetvar.com sitesine problemin çözümünde aracı olduğu için teşekkür ederim.

 • Bahadır P.
  12 Haziran
  12:48

  3 defa bireysel olarak direkt bankaya bildirdiğim halde olumsuz yanıt verdiler. Şikayetimi burada dillendirdikten sonra nasıl olduysa çözüldü. Demek ki kamuya açmak gerekiyor. Kimse hakkının peşini bırakmasın. Buradan bankaya teşekkür edecek değilim, onların yapılan yanlışlık için özür dilemesi gerekir.
  www.sikayetvar.com \' a çok teşekkür ederim.

 • Bahadır P.
  10 Haziran
  15:22

  Bu kopya cevapları kendinize saklayın. Önce müşteri sadece sözde kalıyor. Telefon görüşmesine çıkanların konuya çözüm bulma becerisi ve yetkisi yok. Her neyse başka kanallardan hareket edeceğiz anlaşıldı.

 • 10 Haziran
  12:32

  Müşterimiz Sn Bahadır P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801