10 Haziran 2015

Denizbank Olmayan Kredi Kartının Aidatı!

Denizbank göndermediği ve haliyle benim de hiçbir zaman kullanmadığım kredi kartı için 92 TL kart aidat ücreti istemekte. Kredi kartı talebinde bulunmadım, kart bana gelmedi, ben harcama yapmadım fakat benim mail adresime adıma düzenlemiş ekstre geliyor. Kart hiçbir şekilde kullanılmamış, yani çalıntı da değil, sadece bankadan kullandığım 250 TL kredinin ödemesi karta yansıtılmış.

O kredinin geri ödemesini de şubenin veznesinden yapmaktayım. Kartın bana teslim edildiğine dair hiçbir belgeleri de yok. Bankanın bana geri dönüşü matbu bir e-mail. Konuyu başka mecralara taşımaya ve çözülmezse dava açmaya kararlıyım.

Bahadır 296 Okunma

Cevaplar

 • Bahadır'ın Teşekkür Mesajı12 Haziran 2015

  www.sikayetvar.com sitesine problemin çözümünde aracı olduğu için teşekkür ederim.

 • Bahadır 12 Haziran 2015

  3 defa bireysel olarak direkt bankaya bildirdiğim halde olumsuz yanıt verdiler. Şikayetimi burada dillendirdikten sonra nasıl olduysa çözüldü. Demek ki kamuya açmak gerekiyor. Kimse hakkının peşini bırakmasın. Buradan bankaya teşekkür edecek değilim, onların yapılan yanlışlık için özür dilemesi gerekir. www.sikayetvar.com ' a çok teşekkür ederim.

 • Bahadır 10 Haziran 2015

  Bu kopya cevapları kendinize saklayın. Önce müşteri sadece sözde kalıyor. Telefon görüşmesine çıkanların konuya çözüm bulma becerisi ve yetkisi yok. Her neyse başka kanallardan hareket edeceğiz anlaşıldı.

 • Denizbank Temsilcisi10 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Bahadır P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön