03 Eylül 2013

Denizbank Olmayan Kredi Kartına Haciz İşlemi Başlattı!

Citibank ile Denizbank birleşmesi ile Denizbank'a Citi kredi kartımı ödemeye gittiğimde borcu ödeyemeyeceğimi söylediler. Sebebini sorduğumda yasal takibe girdiğimi ve o borcu kapatmadan bu kartların borcunu ödeyemeyeceğimi bildirdiler.

Müşteri hizmetlerini aradım borcum olduğunu şubemi aramamı söyledi. Şubeyi aradığımda bir borç göründüğünü fakat bunun ne olduğunu bilmediğini ifade etti. Defalarca müşteri hizmetleri yasal takip bölümünü vs. aradığımda hiç kimse bir şey bilmiyor fakat benim sicilimi bozma ve borç çıkartma konusunda ellerinden geleni yapıyorlar.

Okuyan bir yetkili varsa ben ne almışım ne harcamışım soruyorum. Ve netice olarak cevap alamaz isem Denizbank'ı mahkemeye vereceğim.

Engin 64 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Engin G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön