25 Ağustos 2014

Denizbank Ogs Plaka Değişikliği Yapamıyor.

Temmuz ayı sonunda Denizbank Avcılar şubesinden bir adet OGS cihazı satın aldık. Ağustos ayı başında aracımızı satarak başka bir araç satın aldık. 14/08/2014 tarihinde yakın olduğu için İstoç şubeye ruhsat fotokopisi ve OGS değişiklik formunu verdik ve ertesi gün Avcılar şubeye iletildi.

15/08/2014 tarihinde Avcılar şube plaka değişikliğini gerçekleştirdiğini bildirdi. Ancak o tarihten itibaren her gün karayolları ile yaptığımız görüşmede işlemin yapılmadığını öğrendik. Banka ise kendilerinin tüm işlemleri eksiksiz yaptığını belirtiyor. Ne eski ne de yeni aracımızda bir kez bile kullanmadığımız ogs cihazının plaka değişikliği yapılamadığı için ödediğim tüm ücretleri ile iadesini talep ediyorum.

Kemal 658 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Kemal T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

  • Kemal 16 Eylül 2014

    En yakın zamanda sorunun çözümlenerek bilgi verileceği söylenmesine rağmen hiçbir gelişme olmamıştır, halen OGS cihazını kullanamıyoruz. OGS hizmeti verdiğini söyleyen bir banka için plaka değişikliği yapamıyor olması gerçekten düşündürücü. OGS cihazını Denizbank'tan almayı düşünenler bu kararlarını tekrar gözden geçirmeli. En yakın zamanda şubeye gidip cihazı iptal ettirmekten başka çare yok gibi görünüyor.

  • Denizbank Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Kemal Onur T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön