23 Ekim 2015

Denizbank OGS Hesabımı Kapatmıyor!

Denizbank'taki OGS hesabımı kapatmak için 22 Ekim 2015'te şubeden başvurduğumda OGS kapatma için 1 ay beklemem gerekeceği söylendi. Neden 1 ay boyunca beklemem gerektiğini çalışan kişi de bilmiyordu. Bütün kullanılmayan OGS hesaplarındaki parayı 1 ay boyunca rehin tutarak elde edilebilecek faiz çok yüksek bir rakamdır.

Her fırsatta faiz karşılığında kredi kullandıran bankalara biz neden taviz gösterelim? Hesap kapatmak neden bu kadar zor bir işlem acaba? İnternetten hesap açabiliyoruz madem, kapatma fonksiyonunu da koymaları lazım.

Mehmet 96 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Kasım 2015

    İstanbul'da yaşıyorum. 2005 yılından beri Denizbank Tarsus şubesinde hesabım var. Hiçbir talebim olmamasına rağmen benim adıma düzenlenmiş kredi kartı benim dışında birisine Tarsus'ta teslim edilmiş. Teslim eden kişinin bana ulaşmasıyla kredi kartı imha edildi. Burada bir güvenlik zafiyeti var. O kredi kartı haberim olmadan kullanılsaydı sorumlusu ben olacaktım. Görev ihmali ve kredi kartımın başkasına teslim edilmesi nedeniyle Denizbank'tan şikayetçiyim. Denizbank bence profosyonel iş yapmıyor.

  • Denizbank Temsilcisi23 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Mehmet Kazım A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön