21 Eylül 2013

Denizbank Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Denizbank banka kartı kullanıyorum. Her ay 7 TL hesap işletim ücreti kesiliyor. Bugüne kadar alınan ücretlerin iadesini ve bundan sonra hesap işletim ücreti alınmamasını istiyorum.

Hesabım öğrenci hesabı. Defalarca öğrenci belgemi vermeme rağmen hesap işletim ücreti kesilmeye devam ediliyor. Ayrıca hesabı burs almak için açtırdım, buradan da öğrenci olduğum teyit edilebilir.

Hesap işletim ücretinin yasal bir dayanağı bile yokken, öğrenciden almanız tamamen hakkaniyet dışıdır. Gereğinin en kısa sürede yapılmasını arz ediyorum.

Cansu 41 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Cansu T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön