16 Ağustos 2013

Denizbank Ödenmiş Krediyi Ödenmemiş Gösteriyor!

Kredimin geri ödemesi için bildirilen şube ve hesaba zamanında ödeme yapmama rağmen, Denizbank'tan ödenmemiş kredi borcunuz var , mesajı gelince müşteri temsilcisine telefon açtım.

Hesabımın bulunduğu şubeyi kapatmışlar bu esnada yaptığım ödemeyide görmemişler. Daha sonraki aylarda hangi hesaba para yatırmam gerektiğini, kredi borcumun miktarını, önümüzdeki ayın kredi ödemesini hangi şubeye yapacağımı ,müşteri temsilcisinden öğrenemiyorum. Şubeye yönlendiriyorlar. Zincirlikuyu Şubesinde ise telefonlara kimse bakmıyor.

Kredi sicilim bankanın bu uygulaması yüzünden eksi puan aldı . Denizbank'ın sisteminin çalışmamasının bedeli niçin kredi sicilime yansıyor ? Citibank'la hiçbir sorun yaşamıyordum.

Mahmut 60 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Denizbank için; Müşterimiz Sn Mahmut K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön