25 Ocak 2014

Denizbank Ödeme İçin Gün Dahi Vermiyor!

Daha önce arkadaşım olan E. S. adına kredi çektim ve bu parayı maddi problem ve sağlık problemleri nedeniyle zamanında ödeyemedim. Ödedim ancak bir ödeyip bir ödeyemedim avukatlık oldu. Borcu yatıracağımı bana yapılandırma yapmalarını söyledim. Ancak bu arkadaşın hesabında para olduğundan borçta yapılandırma yapmadılar çünkü parayı bloke etmişlerdi. Bunun adı ne?

3 haftalık süre içinde 7 bin olan borcun 3 bin lirasını ödedim arkadaş mağdur olmasın diye açacaklarını söylediler fakat açmadılar 2 aylık bir süre istedim ama bunu da vermediler. Hiçbir bankanın Denizbank kadar katı kuralları yok.

Gürkan 60 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan02 Şubat 2014

    halen bir çözüm sağlanmadı bekliyorum.

  • Gürkan29 Ocak 2014

    Peki yarın arıycam tekrardan

  • Denizbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön