14 Eylül 2013

Denizbank Ödediğim Parayı Tekrar İstiyor!

4 Haziran 2013 tarihinde Citibank'a olan borcumun tamamını erken ödeme ile kapattım. EFT dekontumda mevcut. Borcumun tamamını Citibank müşteri hizmetlerini arayarak, anapara tutarımın net bilgisini alarak kapattığımında altını çiziyorum. Bu süreç içerisinde CitiBireysel & Denizbank birleşti.

Erken ödemeden doğan sigorta prim iademin ise takip eden 10-15 gün içerisinde yapılacağını ilettiler ,ancak herhangi ödeme yapılmadı. Yapılmadığı gibi de 2 taksit borcumun ödenmemiş diyorlar. Citibank kendilerine eksik ödeme aktarmış ,mağdur olan benim! Üstelik elimde dekontum var. 1 aydır her hafta Denizbank'ı aramaktan yoruldum! Benim Denizbank'ın müşteri memnuniyetinden anladığı sanırım bu!

Arzu 88 Okunma

Cevaplar

  • Arzu17 Eylül 2013

    Denizbank hala standart cevap gönderiyor, değerlendirilen konu nedir haftalardır bilgi veremiyorlar. Ödemesini yaptığımın ispatını EFT dekontu ile de paylaştım üstelik, hala neyin değerlendirmesi bu?

  • Denizbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Arzu S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön