Denizbank Müşteriyi Yanıltıyor.

Emin T. |

Emekli maaşımı aldığım Denizbank'tan iki adet kredi kartı tarafıma ulaştı. Biri Klasik bonus diğeri emekli bonus kredi kartı. Klasikbonus kartı fazladan olduğu ve fazladan kart ücreti ödememek için müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmak istedim. Müşteri hizmetlerinde ki bayan, kartı hiç kullanmamışsınız kapatmayalım size 30 TL bonus hediye edelim dedi, kart ücreti de yansırsa problem değil bizi arayın iade edilir dedi. Bu dönem içinde 66 TL kart ücreti yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aradım iade etmediler. İnternet bankacılığından durumu ilettim, iade etmediler. 20 ya da 21 Ekim 2014 tarihinde konuştum, kayıtlar incelenebilir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin T.
  15 Kasım
  11:54

  Otomatik mail ile onaylanmadığını bildirdiler.Sikayetimin ve ses kayıtlarının incelendiğini düşünmüyorum.Burada vurgulamak istediğim kart ücretinin iadesi değil, iade edileceği söylenip, iade edilmemesi/kandırılma durumudur.

 • 10 Kasım
  09:18

  Müşterimiz Sn Yahya T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801