08 Kasım 2014

Denizbank Müşteriyi Yanıltıyor.

Emekli maaşımı aldığım Denizbank'tan iki adet kredi kartı tarafıma ulaştı. Biri Klasik bonus diğeri emekli bonus kredi kartı. Klasikbonus kartı fazladan olduğu ve fazladan kart ücreti ödememek için müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmak istedim. Müşteri hizmetlerinde ki bayan, kartı hiç kullanmamışsınız kapatmayalım size 30 TL bonus hediye edelim dedi, kart ücreti de yansırsa problem değil bizi arayın iade edilir dedi. Bu dönem içinde 66 TL kart ücreti yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aradım iade etmediler. İnternet bankacılığından durumu ilettim, iade etmediler. 20 ya da 21 Ekim 2014 tarihinde konuştum, kayıtlar incelenebilir.

Emin 277 Okunma

Cevaplar

  • Emin15 Kasım 2014

    Otomatik mail ile onaylanmadığını bildirdiler.Sikayetimin ve ses kayıtlarının incelendiğini düşünmüyorum.Burada vurgulamak istediğim kart ücretinin iadesi değil, iade edileceği söylenip, iade edilmemesi/kandırılma durumudur.

  • Denizbank Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Yahya T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön