06 Eylül 2013

Denizbank Müşterilerine Attığı Sms İçin Para Alıyor!

Denizbank kredi ekstreme Gecikme Bildirim Bedeli eklemiş. Tutar 1.90 TL. Ayrıca Gecikme Bildirim Bsmv için 0.10 Tl, Bsmv (Faiz) için 0.67 TL de ekstreme eklenmiş. Toplam: 2.67 TL.
Kredi faizi de ayrıca hesaplanıyor tabii bu arada.

Müşteri Hizmetlerini aradım. Bunun neye karşılık alındığını sordum. Bu ücret Denizbank'ın bana kredi kartı ödememin geciktiğini hatırlatmak için attığı Sms'in bedeli imiş. Denizbank toplu alımlarda tanesi 10 kuruş bile olmayan SMS'i benim talebim de olmadığı halde bana 2.67 TL.'ye atıyor.
Müşteri temsilcisi bunun yasal hakları olduğunu iddia etti. Ben de kartımı iptal ettim. Ancak benden haksız yere tahsil edilen bu 2.67 TL' nin iade edilmesini talep ediyorum.

Nurdan 46 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan13 Eylül 2013

    Denizbank'tan bana özel bir dönüş yapılmadı. Yani henüz bir çözüm üretilmiş değil maalesef!

  • Denizbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Nurdan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön