Denizbank Müşteri Hizmetleri Sürekli 2 Gün Sonra Arayın Diyor!

Burcu B. |

3 hafta önce deniz bonus card'mı başkasının kullandığı şüphesiyle iptal ettirdim ve yeni kartımın gelmesi için istekte bulundum ancak adres değişikliği için aradığımda 2 gün sonra arayın dediler 2 gün sonra aradım ve bunu takiben 4 kere 2 gün sonra aradım.

Sonunda ne mi oldu internetten kendi adres bilgilerimi kendim güncelledim ve tekrar aradım 2 gün sonra diyor telefondaki arkadaş. . Ben sizi şikayet ediceğim diye çıkışınca ivedilikle kartınızı gönderiyoruz dediler 10 gün oldu ve kartım gelmedi. . pazartesi gününe kadar kartım gelmezse direk iptal ediceğim kartı bilginize. . herkese attığınız otomatik mesajıda atmayın bir zahmet !!

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu B.
  28 Mart
  13:20

  Hala sorunum çözülmedi. Kuryenet'e yönlendirdiniz. Perşembe sabah randevu verdiler . Saat:13:19 hala bekliyorum.

 • Burcu B.
  25 Mart
  09:58

  cevap olarak otomatik bir mesaj atmış oldunuz ve cevaplama oranınız yükseldi öyle değil mi? Ama ne sorunum çözüldü ne de bir kişi beni arayıp cevap verdi. Derhal kartımı iptal ettirmek için arıyorum ve bir daha asla denizbank'ın müşterisi olmıycam ayrıca 3500 kişinin çalıştığı kurumumdada gayet kötü bir reklam yapacağım.

  Bilginize

 • 22 Mart
  16:55

  Müşterimiz Sn Burcu B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801