02 Ağustos 2016

Denizbank Mini Tarife Yıllık Bireysel Paket Ücreti Tahsilatı!

Denizbank'ı seçtiğime bin pişman eden 120 TL'lik KMH tahsilatı. İnsanları yanıltmak bu kadar kolay olmamalı. Bu şikayetleri görüp hala bu paraları tahsil edebiliyorsunuz! Zaten her ay 3-5 TL kesinti yapıyorsunuz ama bu bardağı taşıran son damla. Çok bankacı tanıyorum sizin bankanız gibi kötüsü yok. Etrafımdaki ve bağlantı kurduğum tüm şirketlere sizin ne kadar çıkarcı bir banka olduğunuz söyleyeceğim. Bu kesintiyi kabul etmiyor iadesini talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvurup fazlasıyla tahsil edeceğim sizden.

Şeyma 579 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma08 Ağustos 2016

    Beni fazlasıyla şaşırttı Denizbank a. ş. :) Şikayetimi yazdıktan 1 gün sonra kesilen ücreti iade ettiler. Teşekkür ederim. Umarım bir daha hayal kırıklığına uğramam.

  • Denizbank Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Şeyma B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön