31 Ekim 2016

Denizbank Mini Tarife Üyeliğim Varmış!

Telefonuma gelen mesajla öğrendim ki; Denizbank'ta mini tarife adı altında bir üyeliğim varmış. 27.10.2015 yılında 5 000 lira kredi çektim. Haberim olmadan mini tarife adı altında üyelik açıp 120 lira kesinti yapmışlar. Telefonuma SMS gelmese tekrardan aynı miktarda kesinti yapılacaktı. Soruyorum?

Bana ait olan bir paradan benim haberim ve onayım olmadan para çekmek ne demek oluyor! Çekilen paranın tarafıma geri ödenmesini aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim! Yapılan çok büyük ayıp. Bir daha Denizbank'ın yanından geçmem!

Bahar 1.275 Okunma

Cevaplar

  • Bahar'ın Teşekkür Mesajı07 Kasım 2016

    İlginizden ötürü teşekkürler. Para ödemesi geri yapıldı.

  • Denizbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Bahar I tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön