14 Mayıs 2013

Denizbank Marmara Bölge Müdürlüğü Adres Hatası!

Denizbankın kendi internet sitelerinde yer alan haritada bulunan adrese gitmeme rağmen ortada Denizbank Marmara Müdürlüğünden ziyade boş araziler mevcuttu. Sitede yer alan telefonu aradığımda haritanın yanlış olduğunu söylediler, bulundukları yerin adresini verdiler. Zaten taksi ile gitmek durumunda kaldığım yanlış adresten, doğru adrese sınava kalan 10 dk içerisinde gitmem sadece taksi ile mümkündü. Ama sitedeki haritada bulunan yer oldukça ıssız olduğundan maalesef yetişmem mümkün değildi.

Telefonda görüştüğüm kişi staj sınavının sadece 13:00'te yapılacağını söyledi ve yine maalesef saat 14:00'te bir sınav daha yapıldığını öğrendim. İlginize teşekkürler Denizbank. Saygılar.

Turker 303 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Türker S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön