16 Mayıs 2015

Denizbank Maaşlarımız Yatırılmadı!

Van Merkez'de öğretmen olarak çalışıyorum. Devletimizin ödemiş olduğu maaşımızı Denizbank Van merkez şubesi tam 18 saat boyunca bekletti. Bu süre içerisinde paralarımızı hangi amaç için nerelerde kullanmıştır bilmiyoruz. Yapmamız gereken ödemeleri, taksit ve borçlarımızı ödeyemedik çünkü maaşlarımız hesabımıza 15/05/2015 saat 18:00'dan sonra yatmıştır.

Bunun mutlaka bir açıklaması yapılmalıdır. Cuma günü ödeme yapmak zorunda olanlar yapamadı ve iki günlük daha faiz ödemek zorunda kaldılar. Borcu çok olanların mağdur olması da o kadar fazla oldu. Banka müşterilerine hiçbir açıklama da yapılmadı bu konuda. Banka merkezini aradım oradan da hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Abdüssamet 320 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Abdüssamet B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön