27 Nisan 2013

Denizbank Maaş Müşterisinden Aidat Alıyor!

Öncelikle Denizbank A.Ş. nin maaş müşterisiyim. Anlaşmalara göre Denizbank A.Ş. çalıştığım firmadaki benim gibi çalışanlardan kredi kartı yıllık kart aidatı ve hesap kartı hesap işletim ücreti alamayacağını sözleşmede bildirmiştir.

Buna rağmen Denizbank 15.04.2013 tarihinde 55.00 TL yıllık kart aidatı kesti. Bugün müşteri hizmetlerini de aradım tutarın tarafıma geri ödenmesi için yazı oluşturdu. İlgili yetkililerden sorunun ivedilikle çözülmesini rica ediyorum .

Aksi takdirde çalıştığım firmanın insan kaynakları yetkilileriyle iletişime geçeceğim ve yine kredi kartı tüm borçlarımı kapatarak bu ay içinde kartımı kullanıma kapatacağım.

Ufukay 88 Okunma

Cevaplar

  • Ufukay29 Nisan 2013

    Denizbank alışverişlerde vermiş olduğu bonusları bahane ederek ve BDDK'nın vermiş olduğu haktan güç alarak tahsil etmiş olduğu kredi kartı ücretini hesabıma hiçbir surette geri yatıramayacağını beyan etti. Denizbank internet sitesinde önce müşteri sekmesinden bize ulaşabilirsiniz diye belirtmiş. Şikayetimi onlara bizzat yazısal olarak iletmek istediğimde 500 hata koduyla mesajın gönderilemediği belirtiliyor. Önce bu sorunu halletsinler müşteriler bir şikayet durumunda yazısal olarak ulaşamıyor. Çalıştığım firma belirttiğim gibi maaşlarımızı denizbank üzerinden yatırıyor ve anlaşmalarına göre denizbank benim gibi çalışanların maaşlarını belirli bir süre kredi vs. gibi işlerinde kullanıyor. Verdiği bonusların benim paramı kullanmasının bedelini karşılayamayacağı kesin. Denizbank'ın maaş müşterisi olmasam kestiği aidatı haklı bulurum. Firmamın insan kaynaklarıyla bu durumu görüşüp 13.05.2013 tarihinde kredi kartımı ve bana sordukları halde kabul etmememe rağmen vadesiz TL hesabıma yansıttıkları esnek hesabı da kapatacağım. Bilginize

  • Denizbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Ufukay Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön