16 Ekim 2015

Denizbank Maaş Müşterisi Hesap İşletim Ücreti Alınması!

İki yıldır maaş müşterisi olduğum Denizbank yedi aydır hesap işletim ücreti kesiyor. Çorlu orion şubesine başvuru yaptığım halde iade yapılmadı. Kesilen hesap işletim ücretlerinin tarafıma ödenmesini istiyorum.

Mehmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Ekim 2015

    Yaptığım şikayetten sonra 19 Ekim tarihinde hesap işletim ücreti iade edildi. Ancak 20 ekim tarihinde hesabımı kontrol ettiğimde iade edilen tutarın '' ekim ayı hesap işletim ücreti'' olarak tekrar hesabımdan kesildiğini fark ettim. Bu hatanın düzeltilmesini ve diğer aylarda aynı durumun tekrar etmemesini istiyorum.

  • Denizbank Temsilcisi16 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Mehmet A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön