11 Aralık 2013

Denizbank Maaş Müşteri Olduğum Halde Kredi Kart Aidatı Kesiyor!

4090*****4**2 Denizbank bonus kredi kartımdan yıllık kart aidatı olarak 55 TL kesmiştir. İadesini talep etmeme rağmen müşteri hizmetleri iade talebimi almış olup daha henüz cevap vermemiş olup öncelikle müşteri memnuniyetine de ayrıca yazmış olduğum maile red cevabı gelmiştir.

Demek ki Denizbank'ın müşteri memnuniyet anlayışı bu kadar. Müşteri kaybetmekten korkmayan bir banka. Ayrıca kart kullanıma açma tarihim daha 1 seneyi doldurmadığı halde hangi gerekçeyle Yıllık Aidat ücreti kesebiliyor Denizbank acaba?

Maaş müşterisiyim kart müşterisiyim hala red cevap veriyorlar ise ben Denizbank'ın müşterisi olmak istemiyorum en kısa zamanda kartımı iptal ettirip hakem heyetine gideceğim. Bilgilerinize.

Ahmet 303 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 11 Aralık 2013

    önce müşteri formundanda talepde bulunana bir mail atmıştım onada aynı şekilde incelemey alınıp dönülecek demiştiniz ve anında inceleyip dönüş yaptınız ama red olarak sanırım yine aynı şekilde süreç işleyecektir.

  • Denizbank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Ahmet Murat A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön