17 Kasım 2014

Denizbank Maaş Hesabından Kesilen Hesap İşletim Ücreti.

Denizbank maaş hesabından 9.5 TL kesmiş. Müşteri temsilcisini arıyorum şubeyle görüşün diyor şubeyi arıyorum sorunu çözecek kimse yok. 3 sene G***Bankasıyla çalıştım kesinlikle maaş hesabından ücret kesildiğini görmedim.

Çalıştığım yerde kimseden kesilmeyen hesap işletim ücreti bir tek benden kesiliyor. Şubeyi aradığımda alay eder gibi al arkadaşını getir bakalım gibi komik bir cevap alıyorum. Müşteri temsilcisini aradığımda belki farklı bir sözleşme yaptınız diyor. Maaş hesabı gelip açtırıyorum ne farklı sözleşmesi hesap işletim ücreti kesilmeyecektir diye madde olabiliyormuş, ne yapalım hesabı kapatıp tekrar mı açalım? Kesmiş olduğunuz ücretin tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

Göknur 313 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Göknur H. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön