07 Eylül 2013

Denizbank Maaş Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı!

Yaklaşık 2 yıldır Denizbank'ın maaş müşterisiyim. Aylık hesabıma ortalama 4000-5000 Türk Lirası girişi ve çıkışı olmakta. Fakat 2 yıldır kesilmeyen 7 TL'lik hesap işletim ücreti özellikle bu ay neden kesildi . Banka politikanızda maaşlı müşterinizden hesap işletim ücreti almayacağınıza dair bir yazı bulunmakta . Neden böyle bir ücret alındı ve iadesi yapılamıyor?

24 aydır çekilmeyen o para özellikle neden bu ay çekiliyor. Denizbank 'ı ben gerçekten çok severek kullanıyordum, ama bu yaptığınız o gereksiz hesap işletim ücretini hesabımdan çekmekle soğuttunuz kendinizden.

Melih 24 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Melih A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön