13 Ekim 2015

Denizbank Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Çalıştığım şirketin anlaşmalı olduğu banka olan Denizbank'tan maaşım için hesap açmam istendi. Açtım, maaşım yatırıldı, bir iki gün sonra 130 TL kesinti gördüm, bankaya gittim, maaş hesabı olduğunu söyledim, kesinti olmaması için fatura talimatı vermeniz gerekiyor, bunun için yapacak bir şey yok ama bundan sonrakiler için eğer talimat verirseniz kesinti olmaz dendi.

Yetkili ile görüştüğümde ise, havale olarak yattığını o yüzden ücret kesintisi olduğunu, yapacak bir şey olmadığını söyledi. Firma ile konuştuğumda havale değil maaş olarak yatırdıklarını, diğer herkese de aynı şekilde yatırdıklarını ve kesinti olmadığını söyledi. Tek bir işlemden, üstelik maaş hesabı, nasıl 130 TL kesinti yapılır?

Havva 49 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi13 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Havva Nur T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön