16 Şubat 2013

Denizbank Maaş Hesabımdan 4 Aydır Hesap İşletim Ücreti Kesmekte!

Kurum olarak Denizbank ile çalışmakta ve maaşlarımızı da denizbanktan almaktayız. Yaklaşık 18 aydır bende denizbanktan maaş almaktayım. Denzibank 4 aydır maaş hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında para kesmektedir. Bu işlem diğer çalışan personel için yapılmazken neden benim için yapılmaktadfır.

Sonuçta Vadeli mevduat Hesabı olsa neyse. Ama Maaş hesabı yani ben bu parayı bankanızda çalıştırmıyorum Asıl siz bu parayı çalıştırıyorsunuz ve bunun üzerinden gelir elde ediyorsunuz peki niye benden ek bir bedel alıyorsunuz ve niye sadece benden?

Askere gitmişsiniz o yüzden dediniz geldim ve maaşı sizin bankanızdan aldım bu ay yine peki neden yine kesinti yaptınız? Paramı geri istiyorum.

Ahmet 46 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Nisan 2013

    sebepsiz yere kestikleri ücreti iade etmediler malesef yani sonuç olumsuz denizbank içinde olumsuz olacaktır

  • Denizbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Ahmet A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’na iletebileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön