10 Eylül 2013

Denizbank Kurtaran Hesap!

Denizbank'ın maaşlı müşterisiyim. Bundan 5 6 sene önce önce kredi çekerken tanımlanan 350 liralık kurtaran hesap ( kredili mevduat ) limitim hala aynı. Diğer bankalar kart limiti artışı teklifinde bulunurken maaş aldığım banka nedense kurtaran hesap limitimi artırmıyor. Başvuru yapmış olmama rağmen alınan sonuç değişmedi.

Banka politikaları gereği diyorlar da başka bir şey demiyorlar. Yalnız Denizbank'ı diğer bankalardan ayıran bankacılık politikalarını merak etmekteyim. Genel müdürlüğe dilekçe göndermeye çalışıyorum oraya da ulaşmak zor. 5 gündür aynı hata ( formunuz belirlenemeyen bir sebeple gönderilememiştir) Son çare buradan yazıp derdimi anlatmak istedim.

İhsan 866 Okunma

Cevaplar

  • İhsan 10 Eylül 2013

    Önce Müşteri linkinden göndermeye çalıştım defalarca ama sürekli aynı hata ile karşılaştığımdan çareyi buraya yazmakta buldum.

  • Denizbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn İhsan D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön