28 Ağustos 2013

Denizbank Kullanmadığım Kredi Kartına Yıllık Ücret Kesilmiş!

Son kullanım tarihi 07/12 olan, dolayısıyla hiç kullanmadığım Denizbank kredi kartına 45 TL yıllık ücret yansıtılmış. Bankaya yaptığım itiraza da tahminimce içeriği hiç okunmadan otomatik klasik "seve seve ödeyeceksiniz" cevabı verilmiş.

Bu nasıl bir mantıktır ki son kullanma tarihi dolalı 1 yıldan fazla olmuş ve daha önceki yıllarda da kullanmadığım bir kenara attığım karta ücret alıyorsunuz? Neyin masrafıdır? Bu yanlış işlemin tarafınızca düzeltilmesini istiyorum.

Fatma 100 Okunma

Cevaplar

  • Fatma31 Ağustos 2013

    Burada sakın ama sakın "cevaplandı" ibaresi sorunun çözüldüğü yönünde algılanmasın. Şikayetim için aldığım cevap, derdimi anlatmaya çırpındığım mesajımın içeriği anlaşılmaya tenezzül bile edilmeden kopyala- yapıştır edilmiş bir öncekinin aynısı. Kesilen meblağı *iyi dileklerimle* bankanıza ödeyerek,bankanıza ait kullandığım-kullanmadığım tüm kartları iptal ettirerek,hesapları kapattırarak hakkımı Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurarak arayacağım.."Saygılar!"

  • Fatma31 Ağustos 2013

    Sorun çözmek yerine şikayetin içeriğini okumaya bile tenezzül etmeden kopyala - yapıştır aynı yanıtı veren müşteri hizmetleri anlayışı.

  • Denizbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Fatma D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön