11 Mayıs 2013

Denizbank Kullanılmayan Hesap İçin Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

Denizbank Sultanhamam müşterisiyim. Hesabımı son 1 yıldır hiç kullanmadım. Geçen gün acil paraya ihtiyacım olduğu için KMH hesabımdan 100 TL çektim. hesabıma aynı gün bankanız 88 TL 1 yıllık hesap işletim ücreti kesilmiş. Yasal olarak KMH hesabından para çekip bunu tahsil etme yetkileri bulunmamaktadır. Hesabımda ek ücret olmadığı halde KHM hesabından çekilerek şahsım ayrıca borçlandırılmıştır. Yasal olmayan bu durumun acilen düzeltilip tarafıma iadesini arz ederim. Aksi halde hakkımı yasal yollardan başvuracağım.

Uğur 28 Okunma

Cevaplar

  • Uğur13 Mayıs 2013

    Bahsedilen yerdende yazmayı denedim ama ne hikmetse sürekli hata mesajı çıkıyor ve şikayetimi yazmama müsade edilmiyordu.

  • Denizbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Uğur T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön