İbrahim A. Teşekkür Mesajı

Bahsi geçen miktar Denizbank tarafından hesabıma aktarılmıştır.

Denizbank Kullanılmayan Hesaba Hesap Kullanım Ücreti Alınıyor.

İbrahim A. |

Denizbank'a 3 yıldır kredi ödüyorum. Daha önceleri bankamatikten ödediğim için ayda 5 TL fazladan para ödüyordum. Onu son 1 yıldır almıyorlar. Şimdi ise hesap kartım yok, kredi kartım yok. Sadece bir hesap numarası verdiler krediyi bankamatikten o hesaba yatırıyorum. En son 200 TL para yatırdım 100 TL'sini hesap kesim ücreti olarak kesmişler. Birçok banka ile çalıştım ilk defa böyle bir şey görüyorum. O hesap kredi ödemesi için kullanılıyor, hesabı kapatın diyorum olmaz krediye bağlı hesap diyorlar. Alınan ücretin geri ödenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  22 Şubat
  20:20

  Para hesabıma aktarılmıştı. Fakat kredi borcu olarak bankamatikten yaptığım ilk ödemede paranın tamamı hesap kesim ücreti olarak kesildi. İş yerinden izin alıp mesai saatleri içerisinde tüm borcumu vezneden para yatırarak kapattırmaktan başka çarem yok. Zira yatırdığım paraların tamamı hesap işletim ücreti olarak kesilmekte ve kredi borcuma faiz işlemekte. Banka hiçbir şekilde aramadı, bilgilendirmedi, geri dönüş yapmadı.

 • İbrahim A.
  12 Ocak
  20:27

  Bahsi geçen miktar Denizbank tarafından hesabıma aktarılmıştır.

 • 12 Ocak
  11:50

  Müşterimiz Sn İbrahim A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801