24 Nisan 2013

Denizbank Kredimi Onaylamadığı Halde Expertiz Ücreti Aldı!

Denizbank Denizli şubesi'nden 2009 yılında konut kredisi alabilmek için müracaat etmiştim. Görüşme sonucu tarafıma ihtiyacım olan kredinin verilebileceği ifade edilmiş ve evi expertize göstermiştim. İstediğim miktarda kredi tahakkuku sağlanamayınca kredi çekmekten vazgeçmiş ve herhangi bir sözleşme de imzalamamıştım.

Aradan aylar sonra Ağustos 2010 tarihinde telefonla şubeden arandım ve borcum olduğu, ödemez isem eve haciz geleceği anlatıldı. Bu durum üzerine korkuya kapıldım ve 20. 08. 2010 tarihinde 300 TL ödemede bulundum. Şimdi öğrenmiş bulunuyorum ki, o tarihlerde tarafımdan 300 TL tahsil edilmesi hukuksuzdur.

Ergin 207 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Ergin Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön