29 Ağustos 2013

Denizbank Kredi Ödemesi Yapıldığı Halde Ödeme Yapılmadı Bilgisi Verildi!

Eşimin Citibank'tan almış olduğu kredi, bu bankanın Denizbank tarafından satın alınmasıyla Denizbank'a devredilmiş. Kredi ödemeleri tarafımızdan bu bankaya yapılmaktadır. Vadesi, 5 ağustos olan kredinin 3. taksiti vadesinden 3 gün önce bana ait olan yine Denizbank'ta ki hesaptan tarafımdan tam olarak yapılmış. Buna rağmen ödemenin yapılmasından yaklaşık 15 gün sonra cep telefonumdan aranarak, ödemenin yapılmadığı, belli bir süreye kadar yapılmazsa bankalar nezdinde ki kredi notumuzun düşeceği uyarısı yapılmıştır. Bunun üzerine eşim bankayı arayınca, kaba bir şekilde ödemenin muhtemelen mesai saati bittikten sonra yapılmış olabileceği o nedenle bir gecikme bedeli yansıtıldığı söylenmiş.

Recep 39 Okunma

Cevaplar

  • Recep 29 Ağustos 2013

    (Konunun devamı) Bunun üzerine söylenen gecikme bedeli fazlasıyla tarafımdan derhal ödendikten sonra, bilgi almak için bankayı aradığımda ısrarla borcun sahibi eşimin araması gerektiği, bana bilgi verilemeyeceği söylenmiş, ben her ne kadar ödemeyi yapan benim, eksik yada kusurlu işlem varsa bana bilgi verilmesi gerektiğini söylediysem de, telefonda ki robot(!) asla talebimi dikkate almamıştır. Sonuç olarak Denizbanktan vadesinden 3 gün önce ödenen bir takside ne sebeple gecikme uygulandığının açıklamasını bekliyorum.

  • Denizbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Recep Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön