13 Mayıs 2013

Denizbank Kredi Masrafı İadesi!

Denizbank Eskişehir organize sanayi şubesinden 5011996278- Necati Y. adına çekmiş olduğum 10. 049, 00 tl'lik kredimden kesilen dosya masrafının iadesi ile ilgili 18. 04. 2013 tarihinde İadeli taahhütlü olarak göndermiş olduğum ihtarnameme sms yolu ile cevap verilmiştir. Oysaki ben kesilen dosya masrafının ya iadesini yada dosya masrafını gösterir dekontun bir kopyasını talep etmiştim.

Kanunen iadeli taahhütlü gönderime aynı şekilde karşılık verilmesi gerekirken Sms yollu talep reddini kabul etmiyorum. Bana dosya masrafını ödemeyi Reddettikleri bir yazı ve dosya masrafını gösterir bir makbuz talep etmekteyim. Gereğini rica ederim.

Necati 135 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Necati Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön