09 Kasım 2015

Denizbank Kredi Kartları Şüpheli İşlemler!

Denizbank kredi kartlarından şifre kullanılmadan yurt dışından yapılan işlemlerle ilgili cep telefonuma mesaj geldi. Anında geri dönüş yaparak ilgili işlemlerin tarafıma ait olmadığını bildirmeme rağmen kartımı kapatabileceklerini işlemleri iptal edemeyeceklerini söylediler.

İtiraz formu doldurmamı istediler, İtiraz formunu doldurup göndermeye çalıştığımda 0 212 336 30 30 no.lu fakslarına ulaşamadım. Tekrar aradığımda dönem içi harcamalara yansıdıktan sonra ancak itiraz edebileceğimi iş akışlarının böyle olduğunu bildirdiler. Sonuç işlem size ait olmasa da önce ödenecek deniyor.

Tolga 178 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Tolga S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön