05 Eylül 2013

Denizbank Kredi Kartımdan Ekstre Basım Ücreti Alındı!

Geçen ay Citibank'tan Denizbank'a geçiş yaptık. Citibank'a ben istemiyorum zaten bonus kartım var dedim. İptal edelim dedim. Citibank müşteri hizmetleri yetkilisi binbir yalvarma ve ikna ile lütfen bir deneyin dedi ve iptal etmedim. Geçen ay ekstremin tamamını ödedim. Herhangi bir harcamada yapmadım. Nasılsa ekstre sıfır gelecek derken bugün mailime bir baktım ki 1,5 TL ekstre basım ücreti yansımış. Bu kadar da olmaz. Zaten yıllık aidat almıyorsunuz. Ayrıca ekste basım ücreti de ne oluyor.

Muammer 67 Okunma

Cevaplar

  • Muammer05 Eylül 2013

    Müşteri Memnuniyeti Bölümüne yazdıkları mailden ötürü teşekkür ederim. An itibariyle denizbank ile herhangi bir ilişiğim kalmamıştır. Daha yaratıcı kesinti fikirleri için zihin açıklığı dilerim.

  • Denizbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Muammer Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön