22 Şubat 2016

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti.

20 Aralık 2015'de Denizbank'tan tüketici kredisi kullandım. Kredi kullanımında görevli bayan kredi kartı da verelim dedi. Kart kullanım ücretinden dolayı istemediğimi mevcut kartımdan memnun olduğumu söyledim. "İlk yıl kart ücreti zaten yok yanınızda bulunsun memnun kalmazsanız kapatırız" demesi üzerine isteksiz de olsam kabul ettim. Kart elime geçtikten 1,5 ay sonra 12 Şubat'ta kartımdan 79 TL'lik kart kullanım ücreti kesildiğini gördüm. Müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmesinde durumu değerlendirerek 3 gün içerisinde tarafıma dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen, halen bir geri dönüş yapılmış değil. Banka ilk yıl kart aidatı yok demesine rağmen kart aidatı kesti; geri dönüş yapacağız demesine rağmen dönüş yapmadı. Bankanın dürüstlüğünden ve samimiyetinden yana ciddi kuşkularım oluştu. Kredi borcumun biteceği Eylül ayından sonra bir daha Denizbank ile çalışmayacağım.

Erhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 15 Mart 2016

    Bir önceki mesajın aynısını gönderdiler. Sanırım tarafıma özgün bir mesaj yazmak gereği bile görmüyorlar ve kopyala yapıştır yapıyorlar. Önümüzdeki günlerde uygun bir anımda hem kredi kartımı kapatacağım hem de kalan kredi borcumu başka bir bankaya taşıyacağım. Müşterisine yalan söyleyip dolandıran ve doğru düzgün bir inceleme yapmadan arşivden aldığı cevapları yazan bir banka ile çalışmak istemiyorum.

  • Erhan 25 Şubat 2016

    Tarafıma sadece bir kısa mesaj gönderildi. Mesajda arandığımı ancak ulaşılamadığım ve banka tarafından yaptığım talebin olumlu sonuçlanmadığı yazıyordu. Öncelikle telefonum aranmadı. Talebimin olumlu karşılanmadığının nedenleri de belirtilmedi. Sonuç olarak halen bir işlem yapılmış değil.

  • Denizbank Temsilcisi22 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Erhan İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön